به گزارش خبرگزاری مهر، نمایش «گورستان چند ملیتی» به نویسندگی و کارگردانی سعید درآینده از چهارم دی‌ماه در عمارت نوفل‌لوشاتو روی صحنه می‌رود. در این نمایش، چند انسان با فرهنگ‌های مختلف در جایی شبیه یک دادگاه بازخواست می‌شوند و رویدادهای متعددی برای هریک از آنها رقم می‌خورد اما در انتها، حکم اجرایی در این دادگاه بسیار متفاوت است.

در توضیح این نمایش آمده است: در زندگیِ هر انسانی، تجربیات گوناگونی رخ می‌دهد. زندگی برای هرکس معنای خاصی دارد و شرایط زندگی برای هرکس متفاوت است، گویی زندگی، مجموعه‌ای از افتادن‌ها، برخاستن‌ها و به پیش‌ رفتن‌هاست.

بازیگران این اثر محسن امامی، علی ریاحی‌زاده، مریم نوروزی، سعید درآینده، پوریا میرمجیدی، امیرحسین رئیس دانایی، اهورا فیجانی، مسعود میاحی‌پور، فاطمه آمی‌احمدی، زهرا عبداللهی، آرش عمادی و محدثه گودرزی هستند.

دیگر عوامل این نمایش عبارتند از: دستیار کارگردان: سهیل صمدی، مدیر تبلیغات: فریبا جدیدی، هماهنگی: شهرآشوب مفتاحی، تیزر: گروه هنری آرت‌کات، طراح دکور و نقاش: مژده حسینی، پوستر و گرافیست: رویا معتمدی، عکاس: فرشاد فیض‌شلدی و رویا معتمدی، گریم: فرزانه جدید، آیدا خواجه وند و محیا اکبری، منشی صحنه: زهرا عبداللهی و صدا و نور: سهیل صمدی و امیرحسین نامور.

فروش اینترنتی «گورستان چند ملیتی» در سایت تیوال صورت می‌گیرد. این اثر از چهارم تا بیست‌وهشتم دی‌ ماه ساعت ۱۹:۳۰ به مدت شصت دقیقه در عمارت نمایشی نوفل‌لوشاتو به نشانی حافظ، خیابان نوفل‌لوشاتو، بعد از چهارراه رازی، نرسیده به خیابان ولیعصر، کوچه زیبا، عمارت نوفل‌لوشاتو روی صحنه خواهد بود.