به گزارش خبرگزاری مهر به نقل از روابط عمومی گروه، نمایش «پارک شهر» که این شب ها با طراحی و کارگردانی بهزاد خاکی نژاد در تماشاخانه ایرانشهر روی صحنه رفته است، برای خرید اینترنتی و خرید گروهی تخفیف های ویژه ای برای مخاطبان در نظر گرفته است تا در مدت محدود اجرا، مخاطبان متفاوتی را میزبانی کند.

قیمت پایه بلیت این نمایش ۴۰ هزار تومان است، که مخاطبان می توانند با تهیه بلیت از گیشه سالن و سایت تیوال ۳۰ هزار تومان و بابت تهیه بلیت گروهی ۲۵ هزار تومان پرداخت کنند.

همچنین دانشجویان در تمام روزهای هفته می توانند با ارائه کارت دانشجویی معتبر به گیشه تماشاخانه نسبت به خرید بلیت تخفیف دار اقدام کنند. «پارک شهر» نمایشی است که بهزاد خاکی نژاد به صورت کارگاهی با دانشجویان و دانش آموختگان تئاتری بر اساس ایده اجرایی کار کرده است. این نمایش سال گذشته با گروه دانشجویان متفاوت و طراحی داستانی دیگری در تماشاخانه ایرانشهر اجرا شد.

علاقه مندان افزون بر تهیه بلیت از گیشه تماشاخانه می توانند با مراجعه به سایت تیوال از بلیت با تخفیف ویژه استفاده کرده و یا برای تخفیف گروهی بلیت نیم بها به گیشه مراجعه کنند.

«پارک شهر» فقط تا ۱۱ بهمن ۹۸ روی صحنه سالن سمندریان تماشاخانه ایرانشهر است.

بازیگران این نمایش عبارتند از بابک نوری، ادمون اوراحی، پرستو ایزدی‌پناه، سیما احمدی، مهتاب فرج‌نژاد، سمی مسلمی، نسیم علیپور، نیلوفر مهاریان، مرضیه دهقان‌پور، آزیتا ابریشمی‌موحد، زینب ابراهیمی، آیدا تفرشی، غزل حکیمی‌پور، سحر صالحی، تینا سماوات، مهسا اثنی‌عشری، روژینا میرسید، سوگل مقصودی، عسل زارع‌بیدمشکی، سحر سلحشور، زهرا میرزایی، آویشن نجفی.

از دیگر عوامل این نمایش می توان به طراح صحنه و لباس: بهزاد خاکی‌نژاد، دستیار کارگردان: هادی علیقلی‌زاده، موسیقی: محمدرضا اقدایی، امیرحسین رمضانی، رعنا عطار، روابط عمومی: لعیا احمدی، منشی صحنه: حدیثه صالحی، مدیر صحنه: سهیل مارالانی، عکس: سودابه وطن‌پرست، تولید فیلم و صدا: رویا معظمی اشاره کرد.

در خلاصه این نمایش آمده است: این نمایش یک تجربه کارگاهی تئاتر دانشگاهی است که بدون نمایشنامه و با تجربه شخصی بازیگران شکل گرفته و نیم نگاهی هم به فیلم کوتاه INSIDE داشته است. «پارک شهر» درباره مردی است که همه‌ زنهای زندگی خود (مادر، همسر، معشوقه، دختر و خواهر) را ترک کرده در تنهایی کارش به تیمارستان رسیده است و با تصویر ذهنی آن پنج زن زندگی می کند …

علاقه مندان برای تهیه بلیت این نمایش می توانند به سایت تیوال به آدرس www.tiwall.com مراجعه کنند.