به گزارش خبرگزاری مهر به نقل از روابط عمومی اداره کل هنرهای نمایشی رادیو، ساجد قدوسیان تهیه کننده برنامه رادیویی «به شرط زندگی» گفت: «به شرط زندگی» با تغییراتی تأثیرگذار، نوروز امسال از رادیو نمایش پخش می شود.

وی ادامه داد: در ایام نوروز مهدی فرج اللهی شاعر و طنزپرداز مجری برنامه است و به همین جهت در بخش اجرا، تمرکز بیشتر روی اشعار طنز و معرفی طنزپردازان و مرور مجلات و هفته نامه های قدیمی طنز خواهد بود. در نمایش های برنامه هم مثل همیشه مطالب و مسائل روز مدنظر بوده که این روزها همه چیز حول محور موضوع کرونا است.

این تهیه کننده رادیویی یادآور شد: از آنجایی که برنامه «به شرط زندگی» در طول سال از شنبه تا چهارشنبه ساعت ۷ صبح پخش می‌شد و پنجشنبه و جمعه گلچینی از برنامه در طول هفته روی آنتن می رفت به دلیل اینکه ۲۹ اسفند آخرین روز سال است در این روز علیرغم پنجشنبه بودن به صورت زنده ساعت ۷ صبح و با اجرای آرمان غفاریان برنامه داریم.

تهیه کننده برنامه رادیویی «به شرط زندگی » تأکید کرد: در برنامه ۲۹ اسفند گفتگوهای کوتاهی با هنرمندان برنامه انجام شده و آنها برای عرض تبریک سال نو این گفتگوها را انجام دادند چون اول فروردین ۹۹ برنامه نداریم.

قدوسیان در پایان گفت: ویژه برنامه «به شرط زندگی» در ایام نوروز از دوم تا پانزدهم فروردین هر شب ساعت ۲۰ از آنتن رادیو نمایش پخش می شود و نویسندگان برنامه سارا آقامحمدی، الهام حاجی نژاد، حمید پارسا، مصطفی خدایگان و باران سیدی هستند.

ویژه برنامه نوروزی «به شرط زندگی» با هنرمندی بیوک میرزایی، مرضیه صدرایی، مرتضی تبریزی، نوشین حسن زاده، سینا نیکوکار، معصومه عزیزمحمدی، محمدرضا لبیب، بهادر ابراهیمی، الهام حاجی نژاد، نسرین زارع، آرش راسخ و به صدابرداری مجید آینه، افکتوری نازنین حسن پور و تهیه کنندگی ساجد قدوسیان در رادیو نمایش تهیه و تولید شده است.